“İnsanlar her zaman çevrelerindeki dünyaya açılmışlar ve hayatın maceralarını zenginliğini yaşamak için yeni yollar aramışlardır.
Onlar bir zamanlar havada yolculuk yapmayı akıl almaz güzellikte bir macera ve sadece coşku dolu bir mucize olduğuna inanıyordu.
… Insanlar bu ilham verici maceraları geri getirdi ….Ve zaman içinde gelişen bu “fotoğraf çekimi cihazları” nın, temsil ettikleri görsel özgürlüklerden oluşan tüm büyüleyici paylaşımlardan, bu güzellik ve çevrelerindeki dünyayı keşfetmek için yeni bir keşif gerekiyordu. Ve zamanla, insanlar görsel özgürlük peşinde bu büyüleyici maceralara ayak uydurmak için çalıştı … ama şimdiye kadar, gecikmeli görsel özgürlük evrimiydi bu … gözlük ve lens özgürlüğün gerçek anlamı değildi; gözlük inhibe olabilir ve kişiler bu nedenle sorunlu olabilir.

Ama şimdi .. Yeni bir evrim burada … Eğer Evo Visian ile kendinizde eksik olanı keşfedin.
Evo ICL gözlük ve lenslerden sadece mükemmel vizyon ve özgürlükten daha fazlasını sağlayabilir. İmplante Collamer objektiftir. Doğal gözlerle uyum içinde keskin, net bir vizyon sağlar. Evo size faydaları ile, huzurlu taşınabilirliği, hiçbir kuru göz sendromu olmaksızın aktif yaşam tarzını benimseyenlere görsel özgürlük demek. Evo gerçek evrim.Gözlerinizi güneşten UV ışınlardan koruması ile gerçek bir öncüdür.

“People have always sought new ways to open up the world around them and experience the richness of life’s adventures.
….they perfected air travel which opened up experiencing once unimaginable beauty and splendor that was believed to be only a wistful wonder.
…people brought back these inspiring adventures in the form of pictures….and, in time, they kept evolving these “picture taking devices” so that, in time, the visual freedoms they represented could be shared in all their mesmerizing beauty and inspire a new generation to explore the world around them. And, over time, the pursuit of visual freedom tried to keep pace with these captivating adventures…but until now, the evolution of visual freedom lagged…glasses and contacts were not true means of freedom; glasses can be inhibiting and contacts can be problematic.

But now.. A new evolution is here… Discover what you’ve been missing with Evo Visian
ICL. Evo is an implantable collamer lens that can provide more than just excellent vision and freedom from glasses and contacts. Evo’s benefits of sharp, clear vision in harmony with your natural eyes, removability for your peace of mind, no dry eye syndrome to worry about, and UV protection for your active lifestyle adding up to true evolution in visual freedom.Evo. Evolution in Visual Freedom.

 

Written by Efekan COSKUNSEVEN