World Wrestling Entertainment's (WWE) Eva Torres listens to a U.S. Soldier of 4th Brigade Combat Team, 10th Mountain Division, Dec. 4, 2008, while signing autographs at Forward Operating Base (FOB) Loyalty, Beladiyat, Eastern Baghdad, Iraq. The WWE wrestlers stopped at FOB Loyalty to sign autographs and pose with Soldiers for photographs. (U.S. Army photo by Staff Sgt. James Selesnick/Released)

Eve Torres

21 Ağustos 1984 (32 yaşında) olan Eve Torres:

Evli ve Bir çocuk annesidir. Dünyaca ünlü Profesyonel Manken.Profesyonel Güreşçi ve Dansçı olan Torres birazdan izleyeceğiniz videoda da görüleceği gibi  gözlüklerinden kurtulmadan önce doktoruyla görüşmesinde yaşadığı kararsızlıkları anlatıyor ve doktorunun göz içi lensi önerdiğinde de soru işaretlerini de doktoruyla paylaşmış.

İşinin gerçekten gözlük ve lens kullanmaya engel olduğunu ancak çevresindeki diğer insanların anlattıklarından da etkilendiği için başlangıçta çok korktuğunu anlatan Torres  doktorunun onu rahatlatarak hayatının geri kalanını güvende geçireceğine inandırdığını anlatıyor.Operasyon sonrasında da bu  kadar doğru bir karar verdiğini için çok mutlu olduğunu dile getiriyor.

Çocuğuyla ilgilenirken ve iş-sosyal  hayatında yaşadığı kolaylıklardan ve konfordan bahsediyor.

Buyrun izleyelim:

 

Written by Efekan COSKUNSEVEN